(067) 401 33 95

Katepal

М'яка покрівля Katepal 3T - класичного вигляду, однотонна, прямокутної форми з трьома пелюстками на гонті. Строгий і консервативний вид м'якої покрівлі Катепал 3Т здатний надати елегантний і спокійний зовнішній вигляд будь-якій будівлі.

Інноваційна черепиця Катепал Mansion - це перша ламінована м'яка покрівля, яка виготовляється з СБС-модифікованого бітуму, що володіє високими експлуатаційними характеристиками і використовується у виробництві бітумної черепиці. Прагнення до переваги дозволяє створити більше, ніж просто двошарову черепицю.

Katepal Mansion – двошарова черепиця нового покоління для виготовлення якої використовується традиційний для Katepal СБС-модифікований бітум. Katepal Mansion – єдина у світі двошарова черепиця з СБС-модифікованого бітума, що робить його еластичним та дає можливість виконувати роботи по монтажу в холодну пору року попередньо не підігріваючи матеріал.

Індивідуальності дизайну будь-якого будинку зможе надати бітумна черепиця Ambient. Цей вид черепиці незвичний за рахунок різної довжини та різної ширини пелюсток.

Гнучка черепиця Katepal Rocky являє собою практично ідеальне покриття для скатної покрівлі всіх складнощів завдяки таким якостям, як економічність (ціна на бітумну черепицю є доступною переважній більшості покупців), простота обслуговування, довговічність і надійність.

Гнучка черепиця Katepal Katrilli є покрівельним матеріалом, який не піддається впливу вологи, УФ, різким перепадам температури. Завдяки високій гнучкості виробу можна реалізувати самі сміливі архітектурні рішення.

Гнучка черепиця Katepal Classic KL дуже економічна: при монтажі, у тому числі на дахах найскладніших форм, відходи мінімальні (не більше 5% від загального об'єму).

Гнучка черепиця Katepal Foxy являє собою практично ідеальне покриття для скатної покрівлі всіх складнощів завдяки таким якостям, як економічність (ціна на бітумну черепицю є доступною переважній більшості покупців), простота обслуговування, довговічність і надійність.

Колекція Katepal Forte – це динамічне поєднання декількох відтінків. Завдяки новій і унікальній формі нарізки на покрівлі утворюються багатогранні переливи. Всі три кольори колекції універсальні і оптимально підійдуть під будь-який стиль будинку.

Гнучка черепиця Katepal Jazzy / Катепал Джазі /, завдяки змішанню чорних і пофарбованих гранул, створює на покрівлі химерний, що переливається малюнок. При укладанні підкладкового матеріалу по всій поверхні покрівлі - гарантія 20 років!