(067) 401 33 95

Колекція Ambient

Індивідуальністі дизайну будь-якого будинку зможе надати бітумна черепиця Ambient. Цей вид черепиці незвичний за рахунок різної довжини та різної ширини пелюсток. Градієнтне розфарбування цих пелюсток надає об’ємності дизайну. Тому така покрівля буде більш величною та вишуканою, та допоможе ідеально доповнити стиль будинку. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам бітумну черепицю класу Ambient у чотирьох натуральних кольорах, таких як аравійське дерево, темна охра, сріблястий корал та чорне золото. Кожен із цих кольорів вдало підкреслить індивідуальний стиль будинку та надасть натуральності покрівлі.

Katepal Ambient була створена заводом Katepal OY спеціально для нашого ринку та не має аналогів за своєю формою. Різноманітні за своєю формою пелюстки формують об'ємний рельєфний візерунок на покрівлі.

Багатошарова структура гнучкої черепиці Katepal, забезпечує стійкість і міцність даху. Черепиця Katepal Ambient має високий рівень термостійкості, покрівельний матеріал може застосовуватися при значних перепадах температури -  від -55 ° С до + 110 ° С. Висока якість матеріалів забезпечують довгий строк служби – близько 50 років. Гарантія на бітумну черепицю колекції Ambient - 20 років

Темна Охра
Срібний Корал
Аравійське дерево
Чорне золото
Мускатний горіх

Розміри, креслення, вага і площа покриття черепиці KATEPAL Ambient:

В упаковці - 2,18 м2 покриття, 17 гонту, вага 25 кг.