(067) 401 33 95

Колекція Mansion

Інноваційна черепиця Катепал Mansion - це перша ламінована м'яка покрівля, яка виготовляється з СБС-модифікованого бітуму, що володіє високими експлуатаційними характеристиками і використовується у виробництві бітумної черепиці. Прагнення до переваги дозволяє створити більше, ніж просто двошарову черепицю.

Колекція Катепал Mansion доступна в наступних кольорах: Санті, Лоренцо, Палладіо, Альберті...

Серії Палладіо і Санті - вишукана кольорова гамма від червоно-теракотових до золотисто-мідних тонів дозволяє створювати оригінальну покрівлю, яка підкреслить стильний екстер'єр будинку . Легкість і органічність кольору дозволяє використовувати цю черепицю для реалізації будь-якого архітектурного задуму, надаючи йому особливу чарівність і стиль. Досконалість кольору, стримана елегантність - з гнучкою черепицею Katepal Mansion реалізуються яскраві і незвичайні ідеї в архітектурі.

Серія Альберті - навіяна розкішними будівлями епохи пізнього Відродження..На сьогоднішній найскромніший і типовий проект в поєднанні з благородними переливами м'якої покрівлі Катепал Mansion Альберти буде виглядати дуже гарно, створюючи легкий флер витонченого флорентійського стилю.

Альберті
Лоренцо
Паладіо
Сантіо

Серія Лоренцо - це можливість повернутися до одного з найбагатших стилів епохи Відродження. Перед вами - знаменитий Бароко в сучасній інтерпретації. Контрастність і стрімка динаміка образів, нестримне бажання поєднати ілюзію і реальність - покрівля, прикрашена черепицею Лоренцо, додає будинку величний вигляд, створюючи дивовижні візуальний ефект.