(067) 401 33 95

Колекція Rocky

Гнучка черепиця Katepal - Колекція Rocky

Гнучка черепиця Katepal Rocky являє собою практично ідеальне покриття для скатної покрівлі всіх складнощів завдяки таким якостям, як економічність (ціна на бітумну черепицю є доступною переважній більшості покупців), простота обслуговування, довговічність  і надійність.

Покривши дах будинку гнучкою черепицею KATEPAL Rocky, можна домогтися схожості зі старовинною покрівлею, завдяки прямокутній формі черепиць. Бітумна  черепиця колекції Rocky має багато варіантів колірного оформлення, що дозволяє створити естетичне покриття покрівлі для будинку будь-якої архітектури. 

Гнучка крівля ROCKY KATEPAL. В основі черепиці KATEPAL Rocky міститься неткане склополотно, з обох сторін просочене спеціальним модифікованим бітумом. Зовнішню сторону захищає присипка гранулятом з натурального каменю, за допомогою якої, до того ж, покриттю надаються різні відтінки. Нижній шар бітумної черепиці KATEPAL є самоклеючим. Його наявність значно полегшує роботи, пов'язані з монтажем даного покриття на покрівлю будь-якої конфігурації.

Katepal Rocky. М'яка покрівля KATEPAL Rocky призначена для покриття дахів, що мають ухил від 11 до 90 градусів. Завдяки своїм неперевершеним характеристикам, бітумна черепиця може справлятися зі своїми завданнями практично в будь-якому кліматичному поясі. Після монтажу гнучкої черепиці на даху будівлі утворюється герметичний «килим», який надійно захищає його від впливу будь-яких атмосферних опадів.

Ціна покрівлі Катепал Rocky значно нижча, ніж ціна натуральної черепиці, а також нижче, ніж на деякі інші покрівельні матеріали. Значна економія коштів досягається завдяки тому, що елементи м'якої покрівлі мають невеликі розміри, отже, при монтажі утворюється невелика кількість відходів.

Покрівля з колекції Rocky гнучкої черепиці KATEPAL відрізняється великим терміном служби, який може досягати 50 років, а також простотою в експлуатації. Експлуатація такої покрівлі зазвичай не вимагає проведення профілактичних робіт, а в разі пошкодження її окремих частин, їх можна буде легко замінити на нові.

У колекції Rocky, в упаковці -  3 м2 покриття, 17  гонтів, вага 25 кг.

Доступні кольори Katepal Rocky:

Теракота
Осінній клен
Балтика
Тайга
Блакитна лагуна
Чорний
Стиглий каштан
Махагон
Мідний відлив
Граніт
Дюна
Технічні характеристики
КолекціяRocky
Розмір гонту:1,0 м. х 0,317 м.
Вага 1 кв.м. покриття:8 кг
Об'єм в упаковці:3 м2
Температурний діапазонвід -55 С до +110 С
Письмова гарантія:20 років
Метод установкисамонаклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами

Схема гонту м'якої покрівлі ROCKY KATEPAL: